Hakkımızda

Hakkımızda

Treng Eğitim ve Dağıtım A.Ş 2019 yılından itibaren yabancı dil eğitim yayınları  ve kırtasiye ürünleri sektöründe hizmet vermekte olan bir yayın ve dağıtım şirketidir. Bu süre zarfında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, firmamızın tartışmasız değerleri olan güvenilirlik ve ürün kalitesi prensipleri birleştirerek, ülke çapında geniş dağıtım ağı ve deneyimli kadrosu ile eğitim dünyasının ümit vadeden gençleri ve iş dünyasının ufku geniş ve yaratıcı kadrolarına daha iyiye ulaşma yolunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Misyon

Treng Eğitim ve Dağıtım A.Ş, eğitimli ve tecrübeli kadrolarıyla, hizmet verdiği yabancı dil eğitimi ve kırtasiye ürünleri yelpazesiyle müşterilerinin bu alandaki eğitim ve çalışma hayatında ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri en hızlı, kaliteli ve ucuz şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Sektörde hizmetlerimizi tüm ülke sathına yaymak ve çağın getirdiği yeni ihtiyaçlara paralel sektöre yansıyan yeni gelişmeleri takip ederek sunduğumuz ürün kalitemiz ve hizmet süratimiz ile sektörde kalıcı olmaktır.

Bu yaklaşımın bir gereği olarak reel pazarda başlayan hizmetlerimizi büyük bir süratle sanal ortama taşımak için büyük bir gayret içerisindeyiz.

Bu bağlamda ülke çapında bilinen hemen bütün alışveriş sitelerinden ürünlerimize ulaşılabilmektedir. Ayrıca tüm sosyal ağlarda hesabımız bulunmaktadır. Bu yöndeki çalışmalarımız çeşitlenerek devam etme gayreti içindeyiz.

Ulusal düzeyde devam eden bu çalışmalarımızın yanı sıra internet sitemizin dil seçeneklerini (İngilizce, Almanca ..) çeşitlendirerek uluslararası pazara açılma çalışmalarımızda gelecek vizyonumuzun bir parçasıdır.

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et